2022 Katılımcı Listesi

Katılım Yılı:
Ad Soyad Doğum Tarihi Cinsiyet Kulüp Yelken No Kesin Kayıt
1 Bulgaria Borislav Nikolov 2009 Erkek y/c capt. G. Georgiev - port Varna BUL 737
2 Bulgaria Filip Stanoev 2010 Erkek y/c BUL7477
3 Bulgaria Viktor Stanoev 2007 Erkek y/c BUL7474
4 Bulgaria Atanas Zlatev 2010 Erkek Sailing club Hristov BUL 6776
5 Bulgaria Daniela Gocheva 2007 Kadın Sailing club Hristov BUL377
6 Bulgaria Todor Gochev 2013 Erkek Sailing club Hristov BUL37
7 Bulgaria Zaraqa Conkova 2010 Kadın Sailing club Hristov BUL666
8 Czech Republic Jiri Tomes 2010 Erkek Jachtklub Ceska Lípa 845
9 Czech Republic Liliana Dymáková 2010 Kadın YC Vysoké Mýto CZE 714
10 Finland Helmi Vauhkonen 2007 Kadın HSK Helsingfors Segel Klubb FIN-1191
11 Netherlands Teije van Ede 2008 Erkek OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht NED3411
12 Netherlands Douwe Vos 2013 Erkek OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht NED 3199
13 Netherlands Floris Vos 2010 Erkek OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht NED3310
14 Netherlands Olivier Rikmans 2011 Erkek Royal sailing club Loosdrecht Ned3323
15 Russia Alisa Ivanova 2007 Kadın PK Vodnik RUS 314
16 Russia Egor Kharlamov 2009 Erkek PK Vodnik RUS 344
17 Russia Mikhail Snitenko 2009 Erkek PK Vodnik RUS 309
18 Russia Sergei Efimov 2007 Erkek PK Vodnik RUS 333
19 Russia Matvey Chuprov 2010 Erkek Dolphin RUS 338
20 Russia Nikolay Snitenko 2008 Erkek Dolphin RUS 308
21 Russia KRISTIAN PISHCHIKOV 2010 Erkek Kristian Racing Team 758
22 Russia Elizaveta Chekhlatay 2009 Kadın CSKA RUS 8141
23 Russia Artem Cherpita 2008 Erkek CSKA RUS 37
24 Turkey AHMET EFE ÇANAKÇI 2010 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7561
25 Turkey AREL HANGÜL 2011 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7595
26 Turkey ASU DOĞA KURTULUŞ 2011 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7599
27 Turkey ATA TÜRKOĞLU 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7555
28 Turkey ATLAS FİŞEK 2010 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7577
29 Turkey AYLA POYRAZ 2007 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7557
30 Turkey CAN DÜZENLİ 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7546
31 Turkey CAN KILIÇ SOLMAZ 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1248
32 Turkey EGE YURT 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7570
33 Turkey EGE NAZ AYDIN 2010 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7560
34 Turkey EMRE TURAN 2012 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7550
35 Turkey KAYRA DURSUN 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1240
36 Turkey KUZEY BAŞAR İNBAT 2011 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7548
37 Turkey NİL CEBECİ 2012 Kadın B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 740
38 Turkey TAYFUN TÜRK 2009 Erkek B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 7515
39 Turkey ALİZE DURU BİRİNKULU 2011 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 9
40 Turkey BARTU ÖNAL 2012 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 6174
41 Turkey CAN ÜÇSEL 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 126
42 Turkey ECE ÇALDAĞ 2008 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 124
43 Turkey EKİN DERİNDERE 2008 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 308
44 Turkey EMİL ÖCAL 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 3
45 Turkey EMİR ALİ TULPAR 2012 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 6179
46 Turkey KAYA OSMAN ÜNER 2010 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 121
47 Turkey KEREM ÇİFTER 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 125
48 Turkey LİLA AKÇOR 2009 Kadın İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 307
49 Turkey MEHMET ERKUT BUDAK 2011 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 122
50 Turkey MENGÜ BARS LEVENT 2009 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 129
51 Turkey OSMAN REŞAT KOZİKOĞLU 2009 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 127
52 Turkey SEZER EGE TEZEL 2009 Erkek İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ TUR 123
53 Turkey iskenderun yelken 2008 Erkek İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 1
54 Turkey iskenderun yelken 2009 Erkek İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 2
55 Turkey iskenderun yelken 2010 Erkek İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 3
56 Turkey iskenderun yelken 2008 Erkek İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ TUR 4
57 Ukraine Yurii Svishchov 2011 Erkek Transbunker Sailing Club UKR129
58 Ukraine Dmytro Svishchov 2008 Erkek ODESSA SAILING CLUB UKR128
59 Ukraine Ahnieshka Madonich 2013 Kadın Team Relive Balance UKR 101
60 Ukraine Daria Travenikova 2010 Kadın Team Relive Balance UKR 1
61 Ukraine Dmytro Raitarovskyi 2010 Erkek Team Relive Balance UKR 2
62 Ukraine Illia Bukhonenko 2027 Erkek Black Sea Yacht Club UKR 257
63 Ukraine Alina Yanovska 2009 Kadın Vodnick UKR 95
64 Ukraine David Gutiiev 2009 Erkek Vodnick UKR 797
65 Ukraine Tymur Leonov 2011 Erkek Vodnick UKR 154
66 Ukraine Yevhenii Kuzmenko 2009 Erkek Vodnick UKR 276
67 Ukraine Olha Lubianska 2010 Kadın Obolon Sailing Club UKR - 195
68 Ukraine Vlad Miroshnychenko 2010 Erkek Kyiv Cruising Yacht Club UKR 203
69 Ukraine Peter Gribov 2011 Erkek Obolon Sailing Cub ukr 1087
70 Ukraine Alina Shapovalova 2007 Kadın Optimist Club Ukraine UKR 8668
71 Ukraine Danyil Mykhailichenko 2008 Erkek Optimist Club Ukraine UKR 274
72 Ukraine Dmytro Karabadzhak 2007 Erkek Optimist Club Ukraine UKR 5
73 Ukraine Sviatoslav Madonich 2008 Erkek Optimist Club Ukraine UKR 3
74 Ukraine Semen Sokol 2007 Erkek Kyiv Palace of Youth UKR 207
75 Ukraine Volodymyr Sliesarevskyi 2008 Erkek Nikolaev sailing team 260
76 Ukraine Daria KHARCHENKO 2009 Kadın Kyiv Palace for Children and Youth 245
77 Ukraine Oleksandr Bolsunovskyi 2009 Erkek Kyiv Palace for Children and Youth 278
78 Ukraine Uliana Postrelko 2008 Kadın Kyiv Palace for Children and Youth 212
79 Ukraine Ivan Gribov 2009 Erkek Obolon Sailing Club UKR150
80 Ukraine Dmytro Antipin 2010 Erkek Nikolaev Sailing club OSDUSHOR UKR 247
81 Ukraine Timofey Pogrebnov 2011 Erkek Obolon Sailing Club UKR 9
82 Ukraine Andriy Bondariuk 2013 Erkek TRANSBUNKER SAILING TEAM Ukr 16
83 Ukraine Daniil Gaiduk 2007 Erkek Odessa TRANSBUNKER Ukr 85
84 Ukraine Kirillo Sukhinin 2008 Erkek Odessa TRANSBUNKER Ukr 249
85 Ukraine Roman Vyevyenko 2013 Erkek Odessa TRANSBUNKER Ukr 279
86 United States Wylder Smith 2008 Erkek Team USA USA 22853
87 United States Jason Folvig 2007 Erkek Sarasota Yacht Club 22969