Katılım Yılı:
Ad Soyad | Doğum Tarihi | Cinsiyet | Kulüp | Yelken No | Kesin Kayıt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRANCO SANCHEZ | 2007 | Erkek | CNMP | 4017 | ||
2 | Davud Babazade | 2010 | Erkek | SFA | AZE 5 | ||
3 | Fidan Aghazada | 2007 | Kadın | SFA | AZE 1 | ||
4 | Kristina Kerimova | 2008 | Kadın | SFA | AZE 2 | ||
5 | Nergiz Memmedova | 2010 | Kadın | SFA | AZE 3 | ||
6 | Nezrin Memmedova | 2010 | Kadın | SFA | AZE 5 | ||
7 | Lara Muyuki Nakamura Candemil de Oliveira | 2010 | Kadın | ICSC | 4122 | ||
8 | Melissa Paradeda | 2009 | Kadın | ICSC | 4253 | ||
9 | VITORIA VIEGAS DE LIMA | 2008 | Kadın | IATE CLUBE DE BRASILIA | BRA 4167 | ||
10 | Davi Melati d´Eça Neves | 2010 | Erkek | Iate Clube de Santa Catarina - ICSC | BRA 3475 | ||
11 | Henrique Sasaki Tannous | 2009 | Erkek | Iate Clube de Santa Catarina Veleiros da Ilha | 3888 | ||
12 | Arthur Back | 2009 | Erkek | Iate Clube do Rio de Janeiro | 4262 | ||
13 | Joana Cocchi Freitas | 2009 | Kadın | Iate Clube do Rio de Janeiro | 4217 | ||
14 | Zion Brandao C Faria | 2009 | Erkek | Iate Clube do Rio de Janeiro | BRA4266 | ||
15 | Antonio Manoilov | 2012 | Erkek | OVK Nessebar 2000 | BUL244 | ||
16 | Dimitar Bozovayski | 2010 | Erkek | OVK Nessebar 2000 | BUL243 | ||
17 | Vangel Babev | 2012 | Erkek | OVK Nessebar 2000 | BUL241 | ||
18 | ADRIANA PETKOVA | 2007 | Kadın | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL446 | ||
19 | DAVID MITEV | 2011 | Erkek | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL4 | ||
20 | ISKREN MIHAILOV | 2011 | Erkek | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL444 | ||
21 | NIKOLA ATANASOV | 2010 | Erkek | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL44 | ||
22 | RAYA KOSEVA | 2008 | Kadın | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL445 | ||
23 | VLADISLAVA KONDRASHOVA | 2010 | Kadın | SC ,,CHERNO MORE BRIZ | BUL440 | ||
24 | Tino Tomov | 2008 | Erkek | YC | BUL 906 | ||
25 | Borislav Nikolov | 2009 | Erkek | y/c capt. G. Georgiev - port Varna | BUL 737 | ||
26 | Filip Stanoev | 2010 | Erkek | y/c | BUL7477 | ||
27 | Viktor Stanoev | 2007 | Erkek | y/c | BUL7474 | ||
28 | Atanas Zlatev | 2010 | Erkek | Sailing club Hristov | BUL 6776 | ||
29 | Daniela Gocheva | 2007 | Kadın | Sailing club Hristov | BUL377 | ||
30 | Todor Gochev | 2013 | Erkek | Sailing club Hristov | BUL37 | ||
31 | Zaraqa Conkova | 2010 | Kadın | Sailing club Hristov | BUL666 | ||
32 | Alexandra Georgieva | 2009 | Kadın | OMSK Cycone | BUL-3131 | ||
33 | Nikol Burgazlieva | 2011 | Kadın | OMSK Cycone | BUL-3030 | ||
34 | Presyana Dureva | 2010 | Kadın | OMSK Cycone | BUL-303 | ||
35 | Shterion Dailov | 2011 | Erkek | OMSK Cycone | BUL-3838 | ||
36 | Tihomir Tuzlukov | 2014 | Erkek | OMSK Cycone | BUL-333 | ||
37 | Giannis Miltiadous | 2007 | Erkek | Famagusta Nautical Club | CYP2022 | ||
38 | Jiri Tomes | 2010 | Erkek | Jachtklub Ceska Lípa | 845 | ||
39 | Liliana Dymáková | 2010 | Kadın | CSJ | CZE 714 | ||
40 | Lukas Krc | 2007 | Erkek | CSJ | CZE868 | ||
41 | Richard Kovac | 2008 | Erkek | CSJ | CZE810 | ||
42 | Beata Dokoupilova | 2008 | Kadın | CSJ | CZE819 | ||
43 | Jeremias Prikryl | 2007 | Erkek | CSJ | CZE769 | ||
44 | Yehia Shady | 2007 | Erkek | Erc sailing club | 2020 | ||
45 | Maraim Fathy | 2012 | Kadın | Suez canal | 21 | ||
46 | Eddy Lainurm | 2012 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 341 | ||
47 | Genri Mihhalap | 2008 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 329 | ||
48 | Georg Udras | 2012 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 326 | ||
49 | Leon Zolotarjov | 2010 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 325 | ||
50 | Pärtel Orusalu | 2009 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 207 | ||
51 | Ramon Tisler | 2008 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 327 | ||
52 | Roland Rand | 2009 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 331 | ||
53 | Sten-Oliver Lepp | 2010 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 322 | ||
54 | Teodor End | 2010 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 328 | ||
55 | Tormi Rebane | 2009 | Erkek | Uku Kuusk Sailing School + Kuusalu Yacht Club (UKP/QYC) | EST 332 | ||
56 | Martin Rahnel | 2009 | Erkek | Pärnu Yacht Club (PJK) | EST 336 | ||
57 | Ann Carolin Victoria Vürst | 2008 | Kadın | Tallinna Jahtklubi (TJK) | EST 229 | ||
58 | Susanna Maria Jõgi | 2008 | Kadın | Tallinna Jahtklubi (TJK) | EST 274 | ||
59 | William Liiv | 2009 | Erkek | Rein Ottossoni Purjespordikool (ROPK) | EST 300 | ||
60 | Jessika Jõesaar | 2007 | Kadın | Hara Seilamise Selts (HSS) | EST 273 | ||
61 | Kirke Külmsaar | 2008 | Kadın | Hara Seilamise Selts (HSS) | EST 272 | ||
62 | Ott Richard Hääl | 2008 | Erkek | Hara Seilamise Selts (HSS) | EST 345 | ||
63 | Triinu-Liis Aug | 2009 | Kadın | Hara Seilamise Selts (HSS) | EST 104 | ||
64 | Iiris Sepponen | 2008 | Kadın | Helsingfors Segelklubb HSK | FIN-1190 | ||
65 | Lauri Sepponen | 2011 | Erkek | Helsingfors Segelklubb HSK | FIN-1159 | ||
66 | Helmi Vauhkonen | 2007 | Kadın | HSK Helsingfors Segel Klubb | FIN-1191 | ||
67 | Oskari Vesalainen | 2008 | Erkek | Helsingfors Segelklubb ry | FIN-1104 | ||
68 | HSF Sailor 1 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 1 | ||
69 | HSF Sailor 2 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 2 | ||
70 | HSF Sailor 3 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 3 | ||
71 | HSF Sailor 4 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 4 | ||
72 | HSF Sailor 5 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 5 | ||
73 | HSF Sailor 6 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 6 | ||
74 | HSF Sailor 7 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 7 | ||
75 | HSF Sailor 8 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 8 | ||
76 | HSF Sailor 9 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 9 | ||
77 | HSF Sailor 10 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 10 | ||
78 | HSF Sailor 11 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 11 | ||
79 | HSF Sailor 12 | 2007 | Erkek | Hellenic Sailing Federation | GRE 12 | ||
80 | DIMITRA SAMARA | 2007 | Kadın | NAOMA | GRE-2836 | ||
81 | ORESTIS PAPADIMITRIOU | 2009 | Erkek | NAOMA | GRE-2935 | ||
82 | STEFANOS SAMARAS | 2010 | Erkek | NAOMA | GRE-2969 | ||
83 | KOS SAILING 7 GR | 2007 | Erkek | NAUTICALCLUB OF KOS | 7 | ||
84 | KOS SAILING 1 GREECE | 2007 | Erkek | NAUTICALCLUB OF KOS | 1 | ||
85 | KOS SAILING 10 GR | 2007 | Kadın | NAUTICALCLUB OF KOS | 10 | ||
86 | KOS SAILING 2 GREECE | 2007 | Erkek | NAUTICALCLUB OF KOS | 2 | ||
87 | Benedek Barna HEDER | 2007 | Erkek | SVE | 1311 | ||
88 | Aurora Ambrož | 2007 | Kadın | Circolo della vela Muggia | 9547 | ||
89 | Mathilde Tomasin | 2007 | Kadın | SVOC | ITA 9484 | ||
90 | Enrico Coslovich | 2008 | Erkek | Circolo della Vela Muggia | ITA 9548 | ||
91 | Bianca Marchesini | 2010 | Kadın | Fraglia Vela Malcesine | ITA 9212 | ||
92 | Jūlijs Kaugars | 2009 | Erkek | Jurmala | LAT99 | ||
93 | Rihards Plavina | 2007 | Erkek | RYC | LAT120 | ||
94 | Toms Andrejevs | 2011 | Erkek | JSS | LAT 7 | ||
95 | Elizabete Libkena | 2010 | Kadın | JSS Jurmala | LAT-38 | ||
96 | Elza Kristiana Reneslace | 2010 | Kadın | JBK Jurmala | LAT51 | ||
97 | Otto Vilnis Reneslacis | 2011 | Erkek | JBK Jurmala | LAT127 | ||
98 | Alise Ance Rupenheite | 2022 | Kadın | JSS Jurmala | 39 | ||
99 | Ansis Codars | 2010 | Erkek | JSS Jurmala | 141 | ||
100 | Gabriels Civjans | 2007 | Erkek | JSS Jurmala | 145 | ||
101 | Artis Kristers Graudums | 2009 | Erkek | Sailing Academy/Club 360 | 11 | ||
102 | Erik Scheidt | 2009 | Erkek | Fraglia Vela Riva | 9 | ||
103 | Emily Fenech | 2008 | Kadın | Birzebbuga Sailing Club | MLT66 | ||
104 | Nicolai Bartolo | 2009 | Erkek | Birzebbugia sailing club | MLT681 | ||
105 | Isaac Azzopardi | 2010 | Erkek | Birżebbuġa Sailing Club | MLT303 | ||
106 | Jacob Azzopardi | 2008 | Erkek | Birżebbuġa Sailing Club | MLT288 | ||
107 | Zane Attard | 2009 | Erkek | Birzebbuga Sailing Club | MLT842 | ||
108 | Jack Gabriele | 2009 | Erkek | Malta Young Sailors Club | MLT25 | ||
109 | Timmy Vassallo | 2009 | Erkek | Malta Young Sailors Club | MLT141 | ||
110 | Zane Attard | 2009 | Erkek | Birzebbuga Sailing Club | MLT842 | ||
111 | Corey Joyce | 2011 | Erkek | Birzebbuga Sailing Club | MLT 63 | ||
112 | Liam Andrew cutajar | 2009 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MTL36 | ||
113 | Poyraz Fidanboy | 2008 | Erkek | Royal Malta Yacht Club | MLT 606 | ||
114 | Jonas Micallef | 2009 | Erkek | Royal Malta Yacht Club | MLT 805 | ||
115 | Aleksandra Nagrudnaia | 2010 | Kadın | Birzebbuga Sailing Club | MLT 318 | ||
116 | Féline van Ede | 2007 | Kadın | OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht | NED3412 | ||
117 | Teije van Ede | 2008 | Erkek | OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht | NED3411 | ||
118 | Douwe Vos | 2013 | Erkek | OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht | NED 3199 | ||
119 | Floris Vos | 2010 | Erkek | OCN - Royal Yacht Club Loosdrecht | NED3310 | ||
120 | Olivier Rikmans | 2011 | Erkek | Royal sailing club Loosdrecht | Ned3323 | ||
121 | Andrea Sijan | 2009 | Kadın | Nautical Club Palilula | SRB 402 | ||
122 | Nenad Zakic | 2007 | Erkek | Team Serbia | SRB 102 | ||
123 | Marion Grace Montgomery | 2008 | Kadın | THODA | THA1897 | ||
124 | Chanatip Tongglum | 2008 | Erkek | Royal Varuna Yacht Club | THA1243 | ||
125 | Nanvatorn Supaamphonwit | 2007 | Erkek | Royal Varuna Yacht Club | THA1898 | ||
126 | Prin Subying | 2008 | Kadın | Royal Varuna Yacht Club | THA644 | ||
127 | Weka Bhanubandh | 2007 | Erkek | Royal Varuna Yacht Club | THA1896 | ||
128 | Tanvisit Kitchanasiri | 2012 | Erkek | THODA | THA1899 | ||
129 | AFRA ÖZTEKİN | 2010 | Kadın | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 321 | ||
130 | AYBARS KAYA | 2007 | Erkek | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 104 | ||
131 | BEYZA ÇANKAYA | 2010 | Kadın | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 11 | ||
132 | EFEKAN ERASLAN | 2010 | Erkek | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 13 | ||
133 | KAĞAN ERYILMAZ | 2010 | Erkek | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 12 | ||
134 | NİSA NAZ KAYACAN | 2007 | Kadın | EĞİRDİR BELEDİYESPOR YELKEN ŞUBESİ | TUR 102 | ||
135 | BELİNAY ÖZDEMİR | 2011 | Kadın | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1054 | ||
136 | GÜRAY KORKMAZ | 2011 | Erkek | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1050 | ||
137 | KAAN BAŞER | 2009 | Erkek | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 2501 | ||
138 | MELTEM AYBERS | 2010 | Kadın | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1058 | ||
139 | MUSTAFA GELENS | 2009 | Erkek | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1056 | ||
140 | RÜZGAR DENİZ GÜNDÜZ | 2011 | Erkek | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1057 | ||
141 | YAĞMUR KARABULUT | 2009 | Kadın | GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ | TUR 2502 | ||
142 | AHMET SELÇUK GÜVEN | 2011 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 2045 | ||
143 | CAN GÜRDAL | 2010 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 973 | ||
144 | DİLA NUR KORKUT | 2008 | Kadın | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 2035 | ||
145 | DORUK UYAR | 2009 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 2050 | ||
146 | MESUT EGE KORKUT | 2012 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 964 | ||
147 | ŞEMS ERTUĞRUL GÖKBAŞ | 2012 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 965 | ||
148 | Akın Hammaş | 2011 | Erkek | Galatasaray | TUR 2520 | ||
149 | Ali Kemal Acer | 2011 | Erkek | Galatasaray | TUR 2534 | ||
150 | Ali Poyraz Özdemir | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 1776 | ||
151 | Can Erden | 2011 | Erkek | Galatasaray | TUR 2518 | ||
152 | Can Matias Geçer | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 575 | ||
153 | Deniz Süvari | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 1779 | ||
154 | Efe Özgenç | 2009 | Erkek | Galatasaray | TUR 1773 | ||
155 | Ege Erdemli | 2007 | Erkek | Galatasaray | TUR 157 | ||
156 | Elif Terece | 2012 | Kadın | Galatasaray | TUR 1777 | ||
157 | Eren Kaan Erendemir | 2012 | Erkek | Galatasaray | TUR 572 | ||
158 | Görkem Arda Koçak | 2007 | Erkek | Galatasaray | TUR 573 | ||
159 | Irmak Süvari | 2008 | Kadın | Galatasaray | TUR 571 | ||
160 | Kuzey Varol | 2010 | Erkek | Galatasaray | TUR 1905 | ||
161 | Lale Şirin Goca | 2011 | Kadın | Galatasaray | TUR 2527 | ||
162 | Mina Dündar | 2011 | Kadın | Galatasaray | TUR 1774 | ||
163 | Nil Gönen | 2011 | Kadın | Galatasaray | TUR 1778 | ||
164 | Ömer Çelepöven | 2012 | Erkek | Galatasaray | TUR 1770 | ||
165 | Timur Goca | 2009 | Erkek | Galatasaray | TUR 156 | ||
166 | ARİELLA RUDKOVSKYA | 2010 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1401 | ||
167 | ASAF KAAN GÜVENÇ | 2011 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1464 | ||
168 | CENGİZ EREN GÜVENÇ | 2013 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1440 | ||
169 | ÇINAR KÜRŞAT | 2010 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1445 | ||
170 | DENİZ ÖZER | 2013 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1451 | ||
171 | ELA SEVER | 2011 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1441 | ||
172 | ÖMER YAĞIZ ÇANKAYA | 2012 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1408 | ||
173 | ÖMRÜYE KURT | 2010 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1208 | ||
174 | SAMİ DENİZ KORKMAZ | 2009 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1458 | ||
175 | TAN GÜNEÇ | 2009 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1470 | ||
176 | YAMAN ALİ KORKMAZ | 2012 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1456 | ||
177 | ZEYNEP ÖZER | 2011 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1450 | ||
178 | ZEYNEP ALPARTUN | 2009 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1461 | ||
179 | ALİ KANTARCIOĞLU | 2012 | Erkek | BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ | TUR 1448 | ||
180 | Asrın Hepbayraktar | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9205 | ||
181 | Devin Özsöz | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9209 | ||
182 | Fikret Tacar | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9206 | ||
183 | Kerem Ulu | 2008 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9218 | ||
184 | Medine Havva Tatlıcan | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 1907 | ||
185 | Yasemin Yıkıcı | 2009 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9025 | ||
186 | Ada Kalemdaroğlu | 2010 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 20 | ||
187 | Alp Can Külekcioğlu | 2011 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 108 | ||
188 | Baran Aksoy | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 14 | ||
189 | Başak Pekkan | 2010 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 106 | ||
190 | Çağan Koç | 2008 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9204 | ||
191 | Can Çaçur | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3044 | ||
192 | Defne Koç | 2008 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9202 | ||
193 | Demir Saygın | 2011 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 112 | ||
194 | Deniz Arpat | 2013 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 111 | ||
195 | Duru İpekoğlu | 2009 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3041 | ||
196 | Ece Aksoy | 2010 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 19 | ||
197 | Ege Kolaşin | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9231 | ||
198 | Han Eroğlu | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3036 | ||
199 | Helin Alçın | 2010 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9026 | ||
200 | Sinan Çaçur | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3045 | ||
201 | Sinan Üçok | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3033 | ||
202 | Sinan Uslu | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3034 | ||
203 | Toprak Çağlayan | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 9218 | ||
204 | Zeynep Çaçur | 2007 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3037 | ||
205 | ADA ARAZ | 2010 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 748 | ||
206 | ALP ÇINAR | 2010 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 3550 | ||
207 | ASYA TAŞ | 2009 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1294 | ||
208 | BARAY BİLAL | 2009 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1291 | ||
209 | DEFNE CAN | 2012 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1290 | ||
210 | DENİZ DİNDAR | 2009 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1282 | ||
211 | EGE DAİ | 2012 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1291 | ||
212 | ERKİN EFE ÇAM | 2010 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1292 | ||
213 | İSMAİL RÜZGAR GÖNEN | 2009 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 2907 | ||
214 | MAVİ DENİZ ÇERKEŞOĞLU | 2012 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1295 | ||
215 | YAĞMUR SİVRİKAYA | 2007 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 1299 | ||
216 | ARHAN ÖZTÜRK | 2010 | Erkek | FERDİ | TUR 2905 | ||
217 | KAAN BAYRAMOĞLU | 2012 | Erkek | FERDİ | TUR 3435 | ||
218 | ALP GÜRAY PEHLİVANLAR | 2014 | Erkek | FERDİ | TUR 4790 | ||
219 | AHMET AREL BARUT | 2013 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5943 | ||
220 | EGE AYYILDIZBAYRAKTAR | 2007 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5941 | ||
221 | EREN ÇAKIR | 2011 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5945 | ||
222 | İLAYDA ŞEN | 2007 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5942 | ||
223 | KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ | 2008 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5940 | ||
224 | MELİS BOLAT | 2011 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5937 | ||
225 | TUNA KAYA | 2011 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 5944 | ||
226 | Dağhan Haney | 2011 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1895 | ||
227 | Duru Kanlıoğlu | 2007 | Kadın | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 8008 | ||
228 | Mehmet Dilman | 2008 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 8007 | ||
229 | Metehan Poyraz | 2008 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 8012 | ||
230 | Rüzgar Sağlam | 2009 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 8001 | ||
231 | Toprak Şenol | 2010 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1897 | ||
232 | Tuna Alp Pomakoğlu | 2009 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1002 | ||
233 | Yaprak Şenol | 2011 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1887 | ||
234 | Yiğit Dilman | 2010 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1001 | ||
235 | BORA AKIN | 2013 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 2 | ||
236 | IŞIK TOMAK | 2009 | Kadın | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 6 | ||
237 | UZAY AKBAŞ | 2013 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 6178 | ||
238 | Acar rüzgar Köklü | 2009 | Erkek | Teos Yat ve yelken kulübü | TUR 9220 | ||
239 | Derin Kuzey Başlığ | 2009 | Erkek | Teos Yat ve yelken kulübü | TUR 421 | ||
240 | Ece Yanık | 2010 | Kadın | Teos Yat ve yelken kulübü | TUR 9215 | ||
241 | ADA VERA TÜFEKÇİLER | 2013 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 340 | ||
242 | AZRA DENİZ CAN | 2013 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 343 | ||
243 | BORA ÇALIŞKAN | 2010 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 350 | ||
244 | DENİZ BACIOĞLU | 2009 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 343 | ||
245 | ELYA ŞAKAKLI | 2012 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 354 | ||
246 | PİRAYE BÜYÜKACAROĞLU | 2013 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 341 | ||
247 | YAĞMUR ÖZTEKİN | 2011 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 355 | ||
248 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 1 | ||
249 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 2 | ||
250 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 3 | ||
251 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 4 | ||
252 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 5 | ||
253 | AKDENİZ YELKEN | 2010 | Erkek | Akdeniz Yelken Kulübü | TUR 6 | ||
254 | ADA CANUYSAL | 2010 | Kadın | BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPOR KULÜBÜ | TUR 4801 | ||
255 | ATEŞ CANUYSAL | 2012 | Erkek | BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPOR KULÜBÜ | TUR 4802 | ||
256 | ESİN YENİGÜN | 2009 | Kadın | BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPOR KULÜBÜ | TUR 4803 | ||
257 | Emir Özbek | 2012 | Erkek | Teos Yat ve yelken kulübü | TUR 9034 | ||
258 | Gözde Altay | 2008 | Kadın | Marmara Koleji Maltepe Üniversitesi Spor Kulübü | TUR 1978 | ||
259 | Hatice Azra Aslan | 2012 | Kadın | Marmara Koleji Maltepe Üniversitesi Spor Kulübü | TUR 1977 | ||
260 | Mehmet Mithat Dener | 2010 | Erkek | Marmara Koleji Maltepe Üniversitesi Spor Kulübü | TUR 1979 | ||
261 | Aksel Atınç | 2011 | Erkek | EMR Windsurf ve Yelken Kulübü | TUR TUR 9293 | ||
262 | Can Barbaros Pamukçu | 2013 | Erkek | EMR Windsurf ve Yelken Kulübü | TUR TUR 9221 | ||
263 | Kuzey Gürsoy | 2009 | Erkek | EMR Windsurf ve Yelken Kulübü | TUR TUR 9294 | ||
264 | Uzay Gül | 2011 | Erkek | EMR Windsurf ve Yelken Kulübü | TUR TUR 9296 | ||
265 | begüm pelin çil | 2009 | Kadın | samsun yelken kulübü | TUR 632 | ||
266 | berk yalın | 2011 | Erkek | samsun yelken kulübü | TUR 229 | ||
267 | bilge su özakar | 2008 | Kadın | samsun yelken kulübü | TUR 633 | ||
268 | kuzey vural | 2010 | Erkek | samsun yelken kulübü | TUR 1961 | ||
269 | Çınar Kırgöz | 2012 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1889 | ||
270 | Kuzey Emir Poyraz | 2011 | Erkek | Turgutreis Yelken Kulübü | TUR 1893 | ||
271 | mira güneşel | 2011 | Kadın | ferdi | TUR 1988 | ||
272 | MEHMET SALIH HAVALI | 2007 | Erkek | FERDİ | TUR 1 | ||
273 | DENİZ ALAN | 2009 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 147 | ||
274 | İSKENDER SARYAL | 2012 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 140 | ||
275 | MERT ÇAKMAK | 2022 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 148 | ||
276 | RIZA ENDER BİLEN | 2009 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 152 | ||
277 | SARP SÜLEYMAN YUSUF ÖZEN | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 9308 | ||
278 | Zeynep Çaçur | 2007 | Kadın | Fenerbahce Doğuş Yelken | TUR 3044 | ||
279 | ARYA CAN POLAT | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 179 | ||
280 | BİLGE NEHİR ATLIĞ | 2010 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 86 | ||
281 | CEMİL BARIŞ GÜNAY | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7773 | ||
282 | DEMİR VASİLİY GOGULAN | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7779 | ||
283 | DENİZ ÖZGÜN | 2008 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7177 | ||
284 | DENİZ BASMACIOĞLU | 2011 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 87 | ||
285 | DERİN DEĞİŞEN | 2009 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 1903 | ||
286 | DİDEM ŞAHİN | 2008 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7179 | ||
287 | DOĞA TEZKAVUŞAN | 2009 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 177 | ||
288 | ELA VURAL | 2010 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 88 | ||
289 | ERİN LEVENT TOSYALI | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7170 | ||
290 | İREM ŞAHİN | 2008 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7178 | ||
291 | LENA ERTÜRK | 2011 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7777 | ||
292 | MAYA DİLEK | 2010 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 68 | ||
293 | MEHMET DEMİR İZLER | 2012 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7778 | ||
294 | MEHMET SARP BALTA | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7174 | ||
295 | MERCAN Dalgacı | 2013 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 174 | ||
296 | MERT SOYKEN | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7172 | ||
297 | SADRİHAN SUER | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 180 | ||
298 | ZEYNEP ECE CAN | 2010 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 176 | ||
299 | Erk Karan Esen | 2010 | Erkek | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9203 | ||
300 | Elif Ergül | 2011 | Kadın | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9023 | ||
301 | Elif Su Genişoğlu | 2013 | Kadın | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9033 | ||
302 | Sabri Ayaz Köklü | 2012 | Erkek | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9021 | ||
303 | ADA EKŞİ | 2009 | Kadın | FERDİ | TUR 3 | ||
304 | EDA ŞEVKET | 2007 | Kadın | FERDİ | TUR 1 | ||
305 | EGE SÖNMEZ ERDOĞAN | 2010 | Erkek | FERDİ | TUR 2 | ||
306 | HUGO BORA ŞANLI | 2010 | Erkek | FERDİ | TUR 1 | ||
307 | MİRA GÜNEŞEL | 2011 | Kadın | FERDİ | TUR 4 | ||
308 | RÜZGAR DİREL | 2011 | Erkek | FERDİ | TUR 3 | ||
309 | VİCDAN RENÇBER | 2012 | Kadın | FERDİ | TUR 2 | ||
310 | Ada Erez | 2010 | Kadın | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9038 | ||
311 | ADA SOYKAN GÖKKAYA | 2010 | Erkek | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 858 | ||
312 | ARDA DEMİR | 2011 | Erkek | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 860 | ||
313 | DENİZ ALİ YILDIZ | 2013 | Erkek | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 855 | ||
314 | MİNA NİL YAMANTÜRK | 2010 | Kadın | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 857 | ||
315 | ÖMER ERCAN ULUSAL | 2011 | Erkek | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 17 | ||
316 | ZEYNEP BUSE NİZAMOĞLU | 2010 | Kadın | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 8884 | ||
317 | ATEŞ UMUT ÇAKIR | 2010 | Erkek | TUZLA YELKEN SPOR KULÜBÜ | TUR 8883 | ||
318 | İlay İmamoğulları | 2012 | Kadın | Dikili Yelken Ve Kano Spor Kulübü | TUR Tur 2536 | ||
319 | Kuzey Ata Özdemir | 2010 | Erkek | Dikili Yelken Ve Kano Spor Kulübü | TUR TUR 252 | ||
320 | Tuna Doğramacı | 2010 | Erkek | Dikili Yelken Ve Kano Spor Kulübü | TUR TUR 2539 | ||
321 | DERİN KARAGÖZOĞLU | 2012 | Erkek | HALİKARNAS YELKEN KULÜBÜ | TUR 1433 | ||
322 | Alaz Eligür | 2011 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 262 | ||
323 | Ali Aras Muratoğlu | 2010 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 766 | ||
324 | Ercüment Asilkan Öğüt | 2009 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 220 | ||
325 | Kaya Eraydın | 2011 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 1754 | ||
326 | Mehmet Akbaş | 2010 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 1753 | ||
327 | Naz Tulumcu | 2008 | Kadın | Marmara Yelken Kulübü | TUR 772 | ||
328 | Pamir Sinan Yıldızel | 2009 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 164 | ||
329 | Yiğit Gülay | 2011 | Erkek | Marmara Yelken Kulübü | TUR 263 | ||
330 | AHMET BORA YENİGÜN | 2010 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1081 | ||
331 | AHMET EFE ELBİRLİK | 2009 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1092 | ||
332 | DEFNE ISABEL RAMİREZ ZAMBRANO | 2008 | Kadın | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1925 | ||
333 | EGE EKİN | 2010 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1089 | ||
334 | EMİN CESUR ÇOPUL | 2011 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1093 | ||
335 | GÜZ KARADENİZ | 2009 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1406 | ||
336 | NOYAN MESUT BİLEK | 2010 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1091 | ||
337 | POYRAZ MUZAFFER BİLEK | 2010 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1090 | ||
338 | TUNA İSPİR | 2010 | Erkek | GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ | TUR 1086 | ||
339 | Mehmet Enes Ersay | 2012 | Erkek | Teos Yat ve Yelken Kulübü | TUR 9022 | ||
340 | DEMİR BESEN | 2013 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7054 | ||
341 | EGE KÖKSAL | 2008 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7055 | ||
342 | İLKAY EMİR AYDEMİR | 2011 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7059 | ||
343 | NUR MİRAY AYDEMİR | 2009 | Kadın | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7058 | ||
344 | UTKU CEBECİ | 2012 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7056 | ||
345 | UZAY ALTINBİLEK | 2013 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7068 | ||
346 | YAVUZ SOYKENAR | 2009 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | TUR 7069 | ||
347 | AHMET EFE ÇANAKÇI | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7561 | ||
348 | AREL HANGÜL | 2011 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7595 | ||
349 | ASU DOĞA KURTULUŞ | 2011 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7599 | ||
350 | ATA TÜRKOĞLU | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7555 | ||
351 | ATLAS FİŞEK | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7577 | ||
352 | AYLA POYRAZ | 2007 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7557 | ||
353 | CAN DÜZENLİ | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7546 | ||
354 | CAN KILIÇ SOLMAZ | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 1248 | ||
355 | EGE YURT | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7570 | ||
356 | EGE NAZ AYDIN | 2010 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7560 | ||
357 | EMRE TURAN | 2012 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7550 | ||
358 | KAYRA DURSUN | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 1240 | ||
359 | KUZEY BAŞAR İNBAT | 2011 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7548 | ||
360 | NİL CEBECİ | 2012 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 740 | ||
361 | TAYFUN TÜRK | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | TUR 7515 | ||
362 | AYTUĞ METE ORBAY | 2012 | Erkek | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 871 | ||
363 | ÇINAR ERTÜRK | 2012 | Erkek | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 872 | ||
364 | DENİZ ÇIĞŞAR | 2011 | Kadın | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 867 | ||
365 | ELİF GÜLDOĞAN | 2009 | Kadın | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 879 | ||
366 | İKLİM ÖZÇELİK | 2011 | Kadın | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 880 | ||
367 | MEVSİM ÖZÇELİK | 2011 | Kadın | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 877 | ||
368 | TUĞRA ŞENER | 2008 | Erkek | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 886 | ||
369 | YAĞIZ KARACA | 2009 | Erkek | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 862 | ||
370 | YİĞİT KARA | 2013 | Erkek | Foca Yelken Ihtisas Kulubu | TUR 869 | ||
371 | ALİZE DURU BİRİNKULU | 2011 | Kadın | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 9 | ||
372 | BARTU ÖNAL | 2012 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 6174 | ||
373 | CAN ÜÇSEL | 2010 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 126 | ||
374 | ECE ÇALDAĞ | 2008 | Kadın | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 124 | ||
375 | EKİN DERİNDERE | 2008 | Kadın | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 308 | ||
376 | EMİL ÖCAL | 2010 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 3 | ||
377 | EMİR ALİ TULPAR | 2012 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 6179 | ||
378 | KAYA OSMAN ÜNER | 2010 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 121 | ||
379 | KEREM ÇİFTER | 2011 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 125 | ||
380 | LİLA AKÇOR | 2009 | Kadın | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 307 | ||
381 | MEHMET ERKUT BUDAK | 2011 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 122 | ||
382 | MENGÜ BARS LEVENT | 2009 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 129 | ||
383 | OSMAN REŞAT KOZİKOĞLU | 2009 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 127 | ||
384 | SEZER EGE TEZEL | 2009 | Erkek | İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 123 | ||
385 | iskenderun yelken | 2008 | Erkek | İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 1 | ||
386 | iskenderun yelken | 2009 | Erkek | İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 2 | ||
387 | iskenderun yelken | 2010 | Erkek | İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 3 | ||
388 | iskenderun yelken | 2008 | Erkek | İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 4 | ||
389 | Turkish National Team 1 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 1 | ||
390 | Turkish National Team 2 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 2 | ||
391 | Turkish National Team 3 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 3 | ||
392 | Turkish National Team 4 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 4 | ||
393 | Turkish National Team 5 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 5 | ||
394 | Turkish National Team 6 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 6 | ||
395 | Turkish National Team 7 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 7 | ||
396 | Turkish National Team 8 | 2007 | Erkek | Turkish National Team | TUR 8 | ||
397 | Turkish National Team 9 | 2007 | Kadın | Turkish National Team | TUR 9 | ||
398 | Turkish National Team 10 | 2007 | Kadın | Turkish National Team | TUR 10 | ||
399 | Turkish National Team 11 | 2007 | Kadın | Turkish National Team | TUR 11 | ||
400 | Turkish National Team 12 | 2007 | Kadın | Turkish National Team | TUR 12 | ||
401 | Bezpaliy Oleksandr | 2007 | Erkek | SCYSSOR of Sailing Kyiv | UKR15 | ||
402 | Sofia Sidunova | 2009 | Kadın | Transbunker sailing team | UKR 39 | ||
403 | Artemii Pysarenko | 2010 | Erkek | Black Sea Yacht Club | 262 | ||
404 | Kristina Studentsova | 2011 | Kadın | Black Sea Yacht Club | 1895 | ||
405 | Yurii Svishchov | 2011 | Erkek | Transbunker Sailing Club | UKR129 | ||
406 | Dmytro Svishchov | 2008 | Erkek | ODESSA SAILING CLUB | UKR128 | ||
407 | Ahnieshka Madonich | 2013 | Kadın | Team Relive Balance | UKR 101 | ||
408 | Daria Travenikova | 2010 | Kadın | Team Relive Balance | UKR 1 | ||
409 | Dmytro Raitarovskyi | 2010 | Erkek | Team Relive Balance | UKR 2 | ||
410 | Illia Bukhonenko | 2027 | Erkek | Black Sea Yacht Club | UKR 257 | ||
411 | Alina Yanovska | 2009 | Kadın | Vodnick | UKR 95 | ||
412 | David Gutiiev | 2009 | Erkek | Vodnick | UKR 797 | ||
413 | Tymur Leonov | 2011 | Erkek | Vodnick | UKR 154 | ||
414 | Yevhenii Kuzmenko | 2009 | Erkek | Vodnick | UKR 276 | ||
415 | Olha Lubianska | 2010 | Kadın | Obolon Sailing Club | UKR - 195 | ||
416 | Vlad Miroshnychenko | 2010 | Erkek | Kyiv Cruising Yacht Club | UKR 203 | ||
417 | Peter Gribov | 2011 | Erkek | Obolon Sailing Cub | ukr 1087 | ||
418 | Alina Shapovalova | 2007 | Kadın | Optimist Club Ukraine | UKR 8668 | ||
419 | Danyil Mykhailichenko | 2008 | Erkek | Optimist Club Ukraine | UKR 274 | ||
420 | Dmytro Karabadzhak | 2007 | Erkek | Optimist Club Ukraine | UKR 5 | ||
421 | Sviatoslav Madonich | 2008 | Erkek | Optimist Club Ukraine | UKR 3 | ||
422 | Semen Sokol | 2007 | Erkek | Kyiv Palace of Youth | UKR 207 | ||
423 | Volodymyr Sliesarevskyi | 2008 | Erkek | Nikolaev sailing team | 260 | ||
424 | Daria KHARCHENKO | 2009 | Kadın | Kyiv Palace for Children and Youth | 245 | ||
425 | Oleksandr Bolsunovskyi | 2009 | Erkek | Kyiv Palace for Children and Youth | 278 | ||
426 | Uliana Postrelko | 2008 | Kadın | Kyiv Palace for Children and Youth | 212 | ||
427 | Ivan Gribov | 2009 | Erkek | Obolon Sailing Club | UKR150 | ||
428 | Dmytro Antipin | 2010 | Erkek | Nikolaev Sailing club OSDUSHOR | UKR 247 | ||
429 | Timofey Pogrebnov | 2011 | Erkek | Obolon Sailing Club | UKR 9 | ||
430 | Andriy Bondariuk | 2013 | Erkek | TRANSBUNKER SAILING TEAM | Ukr 16 | ||
431 | Daniil Gaiduk | 2007 | Erkek | Odessa TRANSBUNKER | Ukr 85 | ||
432 | Kirillo Sukhinin | 2008 | Erkek | Odessa TRANSBUNKER | Ukr 249 | ||
433 | Roman Vyevyenko | 2013 | Erkek | Odessa TRANSBUNKER | Ukr 279 | ||
434 | Ivan Shchedrin | 2008 | Erkek | ZRFSK | 1010 | ||
435 | Oleksandr Chikalov | 2009 | Erkek | ZRFSK | 1111 | ||
436 | Tymur Miahkov | 2009 | Erkek | ZRFSK | 111 | ||
437 | Yehor Povaliashko | 2009 | Erkek | ZRFSK | 1101 | ||
438 | Arina Duzha | 2010 | Kadın | Dnipro | 203 | ||
439 | Lev Lepeshov | 2012 | Erkek | Dnipro | 45 | ||
440 | Yelizaveta Tavalynskaya | 2011 | Kadın | Dnipro | 86 | ||
441 | Gilman Hackel | 2007 | Erkek | TEAM HAPPY | 112 | ||
442 | Travis Greenberg | 2009 | Erkek | TEAM HAPPY | 22448 | ||
443 | James Pine | 2008 | Erkek | TEAM HAPPY | USA 21594 | ||
444 | Wylder Smith | 2008 | Erkek | TEAM HAPPY | USA 22853 | ||
445 | Jason Folvig | 2007 | Erkek | TEAM HAPPY | 22969 | ||
446 | Harrison Szot | 2009 | Erkek | TEAM HAPPY | 17255 | ||
447 | Glen Foster | 2008 | Erkek | TEAM HAPPY | USA21147 |