Katılım Yılı:
Ad Soyad | Doğum Tarihi | Cinsiyet | Kulüp | Yelken No | Kesin Kayıt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandar Vangelov | 2007 | Erkek | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 2418 | ||
2 | Atanas Predeliev | 2006 | Erkek | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 2488 | ||
3 | Bojidara Bozovaiska | 2006 | Kadın | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 247 | ||
4 | Georgi Manoilov | 2004 | Erkek | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 244 | ||
5 | Martin Mitev | 2006 | Erkek | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 2489 | ||
6 | Rozi Kaneva | 2005 | Kadın | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 246 | ||
7 | Vladimir Pinkov | 2005 | Erkek | OMK NESSEBAR 2000 | BUL 248 | ||
8 | Kamen Tomov | 2008 | Erkek | OYC SOZOPOL | BUL608 | ||
9 | Nino Tomov | 2004 | Erkek | OYC SOZOPOL | BUL60 | ||
10 | Tino Tomov | 2008 | Erkek | OYC SOZOPOL | BUL606 | ||
11 | Andriana Nikolaeva | 2008 | Kadın | Nautical Club Balchik | BUL 116 | ||
12 | Borislav Todorov | 2006 | Erkek | Nautical Club Balchik | BUL 1 | ||
13 | Katerina Dimitrova | 2005 | Kadın | Nautical Club Balchik | 8 | ||
14 | Martin Dimitrov | 2009 | Erkek | Nautical Club Balchik | BUL 126 | ||
15 | Ognyan Velikov | 2009 | Erkek | Nautical Club Balchik | BUL 111 | ||
16 | Filip Stanoev | 2010 | Erkek | yacht club "cap. G. Georgiev port Varna" | BUL777 | ||
17 | Viktor Stanoev | 2007 | Erkek | yacht club "cap. G. Georgiev port Varna" | BUL7474 | ||
18 | Kemala Parusheva | 2006 | Kadın | Yacht club “Cernomorec Burgas” | BUL 255 | ||
19 | Req Parusheva | 2009 | Kadın | Yacht club “Cernomorec Burgas” | BUL 2552 | ||
20 | Mariyan Shangov | 2006 | Erkek | Port Burgas | BUL 988 | ||
21 | Atanas Zlatev | 2010 | Erkek | OMSK CYCLONE | BUL310 | ||
22 | Daniela Gocheva | 2007 | Kadın | OMSK CYCLONE | BUL383 | ||
23 | Plamen Bojkov | 2007 | Erkek | OMSK CYCLONE | BUL300 | ||
24 | Todor Tuzlukov | 2005 | Erkek | OMSK CYCLONE | BUL333 | ||
25 | Valentin Mavrodiev | 2006 | Erkek | OMSK CYCLONE | BUL307 | ||
26 | Kaloyan Kalchev | 2006 | Erkek | Yacht Club Cpt.G.Georgiev - Port Varna | BUL 707 | ||
27 | Thomas Dauphinee | 2010 | Erkek | Nova Scotia Sailing Team | 101 | ||
28 | Alexis Panayi | 2008 | Erkek | Limassol Nautical Club | CYP1 | ||
29 | Evgenia Madia | 2005 | Kadın | Limassol Nautical Club | CYP 1003 | ||
30 | Maria Madia | 2007 | Kadın | Limassol Nautical Club | CYP 1183 | ||
31 | Simon Schmitz | 2004 | Erkek | Limassol Nautical Club | CYP 1102 | ||
32 | Johan Ole Hendriksen | 2005 | Erkek | Sletten ØOA | 8573 | ||
33 | Carl Emil Sloth | 2004 | Erkek | Sletten Sailing Team / ØOA | DEN 8617 | ||
34 | Johan Hagen Ødum | 2005 | Erkek | Sletten Bådeklub / ØOA | DEN 8633 | ||
35 | Loke Idriss Kise | 2004 | Erkek | Egå sejlklub | 8627 | ||
36 | Andreas Svensson | 2006 | Erkek | Skærbæk Bådklub | DEN 8619 | ||
37 | Camilla Svensson | 2004 | Kadın | Skærbæk Bådklub | DEN 8618 | ||
38 | Vitus Masoumi Sandberg | 2006 | Erkek | Sletten/ØOA | DEN 8630 | ||
39 | Mikkel Krogh | 2004 | Erkek | Sletten bådeklub/ ØOA | DEN 8600 | ||
40 | Magne Henriques | 2006 | Erkek | ØOA / Sletten | DEN 8598 | ||
41 | Mia Maria Lipsmäe | 2005 | Kadın | Kalev Yact Club | EST 185 | ||
42 | Mia Marin Lilienthal | 2005 | Kadın | Kalev Yact Club | EST 265 | ||
43 | Sandra Sinivee | 2007 | Kadın | Kalev Yact Club | EST 159 | ||
44 | Tristan Šaraškin | 2004 | Erkek | Kalev Yact Club | EST 232 | ||
45 | Nikoloz Tatarishvili | 2006 | Erkek | Tbilisi Sailing Club | 19 | ||
46 | DIMITRIOS PAPAZIS | 2006 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2440 | ||
47 | DIMITRIOS TOMAZOS | 2007 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2443 | ||
48 | GABRIELA GROENEWEGEN | 2004 | Kadın | Nautical Club of Chios | GRE 2842 | ||
49 | GEORGIOS VATAKIS | 2009 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2549 | ||
50 | MICHAIL MAKAS | 2005 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2550 | ||
51 | THEANO ANASTASIOU | 2008 | Kadın | Nautical Club of Chios | GRE 2464 | ||
52 | THEMISTOKLIS THEODORAKIS | 2004 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2731 | ||
53 | THEOFANIS ZISIS | 2004 | Erkek | Nautical Club of Chios | GRE 2428 | ||
54 | Sofia Karaoulanis | 2007 | Kadın | Andros Yacht Club | GRE 142 | ||
55 | IOANNIS SAKELLAROPOULOS | 2008 | Erkek | Nautical club of Kos | 31332 | ||
56 | MARIA SAKELLAROPOULOU | 2006 | Kadın | Nautical club of Kos | 28412 | ||
57 | MOURAT-TZAN BOURINAKIS | 2006 | Erkek | Nautical club of Kos | 31718 | ||
58 | GIORGIOS BELLOGIANNIS | 2009 | Erkek | Nautical club of Kos | 2535 | ||
59 | NIKOS STAMATOUKOS | 2007 | Erkek | Nautical club of Kos | 1537 | ||
60 | AGGELINA TSIFOUTI | 2008 | Kadın | NAUTICAL CLUB OF RHODES | GRE 560 | ||
61 | ANTONIS VANGER | 2004 | Erkek | NAUTICAL CLUB OF RHODES | GRE 445 | ||
62 | Demetra Kleida | 12.6 | Kadın | Nautical club of Kardamyla | 2087 | ||
63 | Michalis Grivas | 2006 | Erkek | NAUTICAL CLUB OF RHODES | GRE 802 | ||
64 | Hasan Tome | 2006 | Erkek | Libyan Sailing Club | LBA102 | ||
65 | Husen Tome | 2006 | Erkek | Libyan Sailing Club | LBA103 | ||
66 | Mottaz Hadek | 2004 | Erkek | Libyan Sailing Club | LBA101 | ||
67 | Adomas Dumblauskas | 2007 | Erkek | Marijampoles Buriavimo Klubas | LTU 1050 | ||
68 | Augustas Žaliauskas | 2006 | Erkek | Marijampoles Buriavimo Klubas | LTU 2762 | ||
69 | Jokūbas Čepla | 2008 | Erkek | Marijampoles Buriavimo Klubas | LTU 900 | ||
70 | Matas Tamulevičius | 2008 | Erkek | Marijampoles Buriavimo Klubas | LTU-1 | ||
71 | Laris Kvederis | 2009 | Erkek | Marijampoles Buriavimo Klubas | LTU360 | ||
72 | Mingaile Plučaite | 2009 | Kadın | Bangputys | LTU 865 | ||
73 | Rokas Rimša | 2008 | Erkek | Bangputys | LTU 383 | ||
74 | Saule Pajarskaite | 2005 | Kadın | Bangputys | LTU 323 | ||
75 | Vaidas Abraitis | 2009 | Erkek | Bangputys | LTU 1865 | ||
76 | Tautvydas Buožius | 2007 | Erkek | Bangputys | LTU 314 | ||
77 | Deimantas Valeika | 2004 | Erkek | LOJKA | LTU-469 | ||
78 | Greta Kalinauskaite | 2005 | Kadın | LOJKA | LTU-688 | ||
79 | Matas Kniubas | 2006 | Erkek | LOJKA | LTU-473 | ||
80 | Meda Rimaite | 2005 | Kadın | LOJKA | LTU-410 | ||
81 | Rapolas Norvaisas | 2005 | Erkek | LOJKA | LTU-106 | ||
82 | Ruta Mazunaviciute | 2005 | Kadın | LOJKA | LTU-755 | ||
83 | Vykintas Mizgiris | 2005 | Erkek | LOJKA | LTU-50 | ||
84 | Mert Lusho | 2006 | Erkek | Snegar | MKD 121 | ||
85 | Evgenija Stavreva | 2007 | Kadın | Aquatica Yachting, Ohrid | mkd 02 | ||
86 | Ilina Gadjovska | 2007 | Kadın | Aquatica Yachting, Ohrid | mkd 03 | ||
87 | Jana Nedanoska | 2008 | Kadın | Aquatica Yachting, Ohrid | mkd 04 | ||
88 | Sofija Stavreva | 2007 | Kadın | Aquatica Yachting, Ohrid | mkd 001 | ||
89 | Daniel Ciantar | 2005 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 12 | ||
90 | Danjel Fenech | 2005 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 3 | ||
91 | Emily Fenech | 2008 | Kadın | Birzebbugia Sailing Club | MLT 66 | ||
92 | Jake Mallia | 2005 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 86 | ||
93 | Jean Paul Zahra | 2006 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 6 | ||
94 | Kurt Borg | 2005 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 27 | ||
95 | Ryder Croft | 2007 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 623 | ||
96 | Shaun Aquilina | 2007 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | MLT 9 | ||
97 | Andre Fenech | 2008 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | 912 | ||
98 | Nicholai Carabott | 2007 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | 41 | ||
99 | Nicolai Bartolo | 2009 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | 861 | ||
100 | Thomas Joseph Zahra | 2007 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | 720 | ||
101 | Zane Attard | 2009 | Erkek | Birzebbugia Sailing Club | 842 | ||
102 | Mohamed Hana | 2004 | Erkek | YCR | 1880 | ||
103 | Fenna de Vries | 2007 | Kadın | RYC Frisia | NED3004 | ||
104 | Hidde van der Meer | 2004 | Erkek | RYC Frisia | NED3552 | ||
105 | Rens van der Heijden | 2006 | Erkek | RYC Frisia | NED 3084 | ||
106 | Olaf ter Wal | 2005 | Erkek | RYC Frisia | NED 3181 | ||
107 | Thijs Bijleveld | 2006 | Erkek | Braassemermeer | NED 3228 | ||
108 | Agnès Brandt | 2007 | Kadın | W.V. Braassemermeer | NED 3092 | ||
109 | Audrius Moliakov | 2008 | Erkek | W.V. Braassemermeer | NED 3034 | ||
110 | Beertje Peute | 2007 | Kadın | W.V. Braassemermeer | NED 3198 | ||
111 | Carlijn Baggers | 2007 | Kadın | W.V. Braassemermeer | NED 3107 | ||
112 | Thijs Bijleveld | 2006 | Erkek | W.V. Braassemermeer | NED 3228 | ||
113 | Wouter Lampe | 2005 | Erkek | W.V. Braassemermeer | NED 3307 | ||
114 | Berber van der Duim | 2004 | Kadın | RYC Frisia | 2952 | ||
115 | Feline van Ede | 2007 | Kadın | Royal Yacht Club Loosdrecht | NED 3326 | ||
116 | Teije van Ede | 2008 | Erkek | Royal Yacht Club Loosdrecht | NED 3079 | ||
117 | Hidde van der Zee | 2010 | Erkek | KWVL | NED 3327 | ||
118 | Annemijn Algra | 2005 | Kadın | KWVL | 3097 | ||
119 | Yfke van der Meer | 2007 | Kadın | RYC Frisia | NED 3225 | ||
120 | Nikolay Kostyrev | 2006 | Erkek | Leader | RUS 535 | ||
121 | Alika Karavaeva | 2004 | Kadın | Leader | RUS 1704 | ||
122 | Ilya Vechkanov | 2006 | Erkek | Leader | RUS 303 | ||
123 | Artem Pereskokov | 2006 | Erkek | Leader | RUS 128 | ||
124 | Semen Tagiltsev | 2004 | Erkek | Leader | RUS | ||
125 | ANTON ROGOV | 2007 | Erkek | THE ALLIANCE | 939 | ||
126 | MARIA MAKURINA | 2011 | Kadın | THE ALLIANCE | 2108 | ||
127 | NIKOLAY FELYUST | 2006 | Erkek | THE ALLIANCE | 93 | ||
128 | ROMAN MAKURIN | 2007 | Erkek | THE ALLIANCE | 351 | ||
129 | YAROSLAV YAKSHIN | 2006 | Erkek | THE ALLIANCE | 78 | ||
130 | Artem Maximkin | 2005 | Erkek | Vodnik | 221 | ||
131 | Dina Zhilkina | 2008 | Kadın | Vodnik | 325 | ||
132 | Dmitryi Rutkovskyi | 2005 | Erkek | Vodnik | 307 | ||
133 | Ivan Zhilkin | 2004 | Erkek | Vodnik | 316 | ||
134 | Temofeyi Volchkov | 2005 | Erkek | Vodnik | 313 | ||
135 | Nikita Panin | 2008 | Erkek | Dolphin | 323 | ||
136 | Anastasya Nazarkina | 2005 | Kadın | Dolphin | 2215 | ||
137 | Gleb Yarlukov | 2005 | Erkek | Dolphin | 319 | ||
138 | Maria Struk | 2005 | Kadın | Dolphin | 820 | ||
139 | Vlad Kochetov | 2006 | Erkek | Dolphin | 318 | ||
140 | Alisa İvanova | 2007 | Kadın | Vodnik | 314 | ||
141 | İgor Burmentev | 2007 | Erkek | Dolphin | 334 | ||
142 | Alexander Chaikin | 2006 | Erkek | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
143 | Alexey Goncharov | 2006 | Erkek | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
144 | Andrey Lopatkin | 2006 | Erkek | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
145 | Dmitry Titov | 2006 | Erkek | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
146 | Ivan Fedosiin | 2006 | Erkek | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
147 | Nina Potoshina | 2007 | Kadın | 26 Sports School Moscow | TBC | ||
148 | BOGDAN GAPONOV | 2008 | Erkek | THE ALLIANCE | 584 | ||
149 | DARYA NEKHLEBOVA | 2006 | Kadın | THE ALLIANCE | 581 | ||
150 | Hattab YOUSSEF | 2006 | Erkek | Club des Sports Nautiques Kelibia | TUN 11 | ||
151 | KENZA BEN AICHA | 2007 | Kadın | Club des Sports Nautiques Kelibia | TUN 12 | ||
152 | Med Slim BEN AICHA | 2006 | Erkek | Club des Sports Nautiques Kelibia | TUN 01 | ||
153 | ahmed ben abbes | 2006 | Erkek | FTV | TUN 1 | ||
154 | eya guezguez | 2005 | Kadın | FTV | TUN 5 | ||
155 | houssem akriche | 2005 | Erkek | FTV | TUN 2 | ||
156 | ismail belkadhi | 2006 | Erkek | FTV | TUN4 | ||
157 | mohamed youssef mersani | 2006 | Erkek | FTV | TUN 3 | ||
158 | youssef meliani | 2005 | Erkek | FTV | TUN 6 | ||
159 | youssef ferjani | 2004 | Erkek | FTV | TUN 7 | ||
160 | Ahmet efe Canakci | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7528 | ||
161 | Ali aras Akcan | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7530 | ||
162 | Ata Turkoglu | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 45 | ||
163 | Atlas Fisek | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7533 | ||
164 | Ayla Poyraz | 2007 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7523 | ||
165 | Deniz Ozgun | 2008 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7178 | ||
166 | Didem Sahin | 2008 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7525 | ||
167 | Efe deniz Akman | 2008 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7527 | ||
168 | Elif lena Kisa | 2007 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7521 | ||
169 | Ender ada Bozcaga | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7529 | ||
170 | Erin levent Tosyali | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7526 | ||
171 | Kaan Ucarer | 2007 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 44 | ||
172 | Maya Dilek | 2010 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7524 | ||
173 | Mehmet fatih Gozutok | 2008 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7532 | ||
174 | Mithatcan Yildirim | 2006 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 64 | ||
175 | Mustafa Poyraz | 2010 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7531 | ||
176 | Naz mina Sakar | 2007 | Kadın | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 40 | ||
177 | Nazmi ege Top | 2006 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7522 | ||
178 | Oguz Onal | 2007 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 7557 | ||
179 | Rüzgar deha Inbat | 2008 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 48 | ||
180 | Tayfun Turk | 2009 | Erkek | B.B.BODRUMSPOR YELKEN | TUR 47 | ||
181 | BİRCE SU ÇOBAN | 2006 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5908 | ||
182 | DEMİR YARAPSAN | 2008 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5911 | ||
183 | DENİZ SEZEN | 2008 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5906 | ||
184 | EGE AYYILDIZBAYRAKTAR | 2007 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR1100 | ||
185 | EGE GÜRDAL | 2007 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5907 | ||
186 | EKİN SU GÖKKURT | 2005 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR1102 | ||
187 | ERDENİZ GENÇOĞLU | 2004 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5901 | ||
188 | ERGÜN DENİZ ZAYIM | 2006 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5909 | ||
189 | ESİLA İŞGÖREN | 2009 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5903 | ||
190 | KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ | 2008 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5900 | ||
191 | MELİKE NEVA BOSTANCI | 2007 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5902 | ||
192 | NAZ DEFNE GENÇ | 2009 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5904 | ||
193 | NİL SEBLA YULAF | 2008 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5912 | ||
194 | SAHRA ŞAHİN | 2007 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR5905 | ||
195 | ŞEN İLAYDA | 2007 | Kadın | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR1101 | ||
196 | UTKU AKSOY | 2008 | Erkek | TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR TUR1104 | ||
197 | AFRA ÖZTEKİN | 2010 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1673 | ||
198 | AHMET SAĞLAM | 2006 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1649 | ||
199 | ATAKAN ÖĞÜT | 2006 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 103 | ||
200 | AYBARS KAYA | 2007 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 12 | ||
201 | AYŞEGÜL AKDENİZ TENDERİS | 2009 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1726 | ||
202 | ELİF ILGAZ ÇAM | 2006 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 322 | ||
203 | ERVA METİN | 2008 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1675 | ||
204 | FATMA NİL DURGUT | 2009 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1677 | ||
205 | HAMZA BAŞ | 2006 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 104 | ||
206 | HANIM CEYLİN BAL | 2009 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1674 | ||
207 | İLKE DİKMEN | 2004 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 13 | ||
208 | KAĞAN ERYILMAZ | 2010 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1679 | ||
209 | MİNE ERTAP | 2009 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 321 | ||
210 | MUSAB BAŞ | 2009 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1676 | ||
211 | NİSA NAZ KAYACAN | 2007 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1678 | ||
212 | SÜREYYA OKTAR | 2009 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1728 | ||
213 | YAREN SÖYLEMEZ | 2006 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 102 | ||
214 | YAŞAR NUR BAL | 2007 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1672 | ||
215 | YUNUS EMRE KARAGÖZ | 2007 | Erkek | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 10 | ||
216 | ZEHRA BAŞ | 2011 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 1727 | ||
217 | ZELİHA NUR DEMİRBAŞ | 2007 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 11 | ||
218 | ZELİHA SEVDE VURAL | 2006 | Kadın | EĞİRDİR BLD.SPOR YELKEN ŞB. | TUR 101 | ||
219 | Alper Boru | 2006 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3035 | ||
220 | Can Şenünver | 2006 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3032 | ||
221 | Can Çaçur | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3044 | ||
222 | Can Tunç Pekkan | 2005 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 21 | ||
223 | Ceyda Aksoy | 2006 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 25 | ||
224 | Derin Açal | 2005 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3036 | ||
225 | Derin Selanik | 2006 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3043 | ||
226 | Dilay Balaban | 2006 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3031 | ||
227 | Ece Tüzün | 2006 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 1922 | ||
228 | Ege Özalp | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3049 | ||
229 | Eros Gümüş | 2005 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 112 | ||
230 | Hüseyin Şener | 2005 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 106 | ||
231 | Kerem Sungun | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3042 | ||
232 | Kuzey Kariş | 2008 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3046 | ||
233 | Mehmet Ali Canmutlu | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3040 | ||
234 | Nehir Güzeltuna | 2005 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3034 | ||
235 | Selim Uslu | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3039 | ||
236 | Sinan Üçok | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3033 | ||
237 | Sinan Çaçur | 2007 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3045 | ||
238 | Sinan Uslu | 2010 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3048 | ||
239 | Sinan Pamir Yıldızel | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 110 | ||
240 | Zeynep Çaçur | 2007 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3037 | ||
241 | Zeynep Kariş | 2008 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3047 | ||
242 | Zeynep Ela Köy | 2008 | Kadın | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 3038 | ||
243 | Ali Poyraz Özdemir | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 1776 | ||
244 | Ateş Varol | 2006 | Erkek | Galatasaray | TUR 1905 | ||
245 | Azra Mergen | 2010 | Kadın | Galatasaray | TUR 574 | ||
246 | Bartu Altıntaş | 2007 | Erkek | Galatasaray | TUR 1778 | ||
247 | Deniz Suvari | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 1779 | ||
248 | Deniz Demir Bınaroğlu | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 576 | ||
249 | Ege Erdemli | 2007 | Erkek | Galatasaray | TUR 157 | ||
250 | Ege Arbak | 2008 | Erkek | Galatasaray | TUR 160 | ||
251 | Görkem Arda Koçak | 2007 | Erkek | Galatasaray | TUR 573 | ||
252 | Irmak Suvari | 2008 | Kadın | Galatasaray | TUR 571 | ||
253 | Kuzey Varol | 2010 | Erkek | Galatasaray | TUR 1772 | ||
254 | Sinan Emre Saygılı | 2004 | Erkek | Galatasaray | TUR 156 | ||
255 | Alp Karaböcüoğlu | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 111 | ||
256 | Asilkan Öğüt | 2009 | Erkek | Fenerbahçe Doğuş Yelken | TUR 109 | ||
257 | CAN ÇALIK | 2006 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1404 | ||
258 | DERİN BARTAN | 2010 | Kadın | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1400 | ||
259 | GÜNAY BOZKURT | 2007 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1405 | ||
260 | SAMİ DENİZ KORKMAZ | 2009 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1458 | ||
261 | UTKU OĞUZ BÖLÜKBAŞI | 2004 | Erkek | YALIKAVAK YELKEN KULÜBÜ | TUR 1454 | ||
262 | FEVZİ KURT | 2007 | Erkek | BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ | TUR 1200 | ||
263 | NİYAZİ UMUT CAN İNCE | 2007 | Erkek | BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ | TUR 1220 | ||
264 | TOPRAK CAN | 2009 | Erkek | HEKİMKÖY YELKEN KULÜBÜ | TUR 1212 | ||
265 | ARYA CAN POLAT | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 179 | ||
266 | CEM GÜNEŞİ | 2006 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7772 | ||
267 | DEFNE ÜNALDI | 2007 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7774 | ||
268 | DENİZ TANACI | 2005 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7773 | ||
269 | DERİN DEĞİŞEN | 2009 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 173 | ||
270 | DOĞA TEZKAVUŞAN | 2009 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 177 | ||
271 | EGE YURT | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 183 | ||
272 | LEVİN BEREN AKIN | 2008 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 175 | ||
273 | MEHMET SARP BALTA | 2009 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7174 | ||
274 | MELİSA KÜÇÜK | 2006 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7179 | ||
275 | MERT SOYKEN | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7172 | ||
276 | NAZ YILDIZ | 2006 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7174 | ||
277 | OĞUZ KAĞAN KARAŞAHİN | 2007 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7171 | ||
278 | SADRİHAN SUER | 2008 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 180 | ||
279 | SEVGİ NİL ÇATAK | 2009 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 174 | ||
280 | TUNA ALP ÖNCEL | 2004 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7175 | ||
281 | YAMAN ASLAN | 2006 | Erkek | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 7176 | ||
282 | ZEYNEP ECE CAN | 2010 | Kadın | ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ | TUR 176 | ||
283 | AHMET KAAN SAVRAN | 2005 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 975 | ||
284 | AHMET SELÇUK GÜVEN | 2011 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 962 | ||
285 | ALİ GÜRDAL | 2007 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 977 | ||
286 | CAN GÜRDAL | 2010 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 968 | ||
287 | DORUK UYAR | 2009 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 967 | ||
288 | JERFİ ANT FİDAN | 2009 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 961 | ||
289 | ÖMER SEMİH EMMEZ | 2006 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 970 | ||
290 | ÖYKÜ BOĞAZLI | 2011 | Kadın | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 971 | ||
291 | SAMUEL FRANK DEAN | 2007 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 966 | ||
292 | ŞENCAN ÖMER TURGUT | 2006 | Erkek | GÖCEK YAT KULÜBÜ | TUR 979 | ||
293 | ATİLLA ALKIN CÖMERT | 2007 | Erkek | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7057 | ||
294 | AZRA SEVİNÇ | 2007 | Kadın | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7056 | ||
295 | EGE KÖKSAL | 2008 | Erkek | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7055 | ||
296 | İLKAY EMİR AYDEMİR | 2011 | Erkek | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7064 | ||
297 | NUR MİRAY AYDEMİR | 2009 | Kadın | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7065 | ||
298 | YAĞIZ TANKUT | 2009 | Erkek | BURGAZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 7054 | ||
299 | ARHAN ŞAHİN | 2008 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ | TUR 7069 | ||
300 | YİĞİT ASLANDOĞDU | 2008 | Erkek | BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ | TUR 7067 | ||
301 | ALP NAMDAR | 2004 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1283 | ||
302 | ÇINAR EGE DÖRTBAŞ | 2007 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3542 | ||
303 | DENNIS DHAESE | 2004 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1295 | ||
304 | DORUK BAŞARANER | 2009 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3525 | ||
305 | EMRE ATAHAN | 2009 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3526 | ||
306 | KARYA BAŞARANER | 2005 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1296 | ||
307 | LEVENT MERT MERİH | 2007 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3545 | ||
308 | MERT AYDOĞAN | 2006 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1282 | ||
309 | MUSTAFACAN ÖZTUNCEL | 2006 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1290 | ||
310 | OKYANUS ARIKAN | 2004 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1281 | ||
311 | SELİNA ERTEKİN | 2006 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1289 | ||
312 | TOPRAK BİÇER | 2006 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3523 | ||
313 | YAĞMUR SİVRİKAYA | 2007 | Erkek | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 1298 | ||
314 | ZEYNEP ÜNVER | 2009 | Kadın | ALİ RIZA METE URLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 3542 | ||
315 | ALİ FETHİ KAYAHAN | 2005 | Erkek | BODRUM SAILING CENTER | TUR 4803 | ||
316 | EMRE GÜRDAL | 2006 | Erkek | BODRUM SAILING CENTER | TUR 4801 | ||
317 | ÖMER AKBAYGİL | 2008 | Erkek | BODRUM SAILING CENTER | TUR 4800 | ||
318 | Bilge Nur Yazıcı | 2005 | Kadın | Turgutreis | TUR TUR 2222 | ||
319 | Çınar Ege Çıtak | 2006 | Erkek | Turgutreis | TUR 1890 | ||
320 | Deniz Ergüney | 2009 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1889 | ||
321 | Derya Özkarakaş | 2007 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1887 | ||
322 | Devrim Kayhan | 2009 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1891 | ||
323 | Doğa İlke Akdoğan | 2006 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1001 | ||
324 | Duru Kanlıoğlu | 2007 | Kadın | Turgutreis | TUR TUR 1886 | ||
325 | Efe Arbak | 2008 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1883 | ||
326 | Ege Aygenoğlu | 2005 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 18844 | ||
327 | Ege Özceviz | 2007 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1005 | ||
328 | Emir Demirarslan | 2007 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1889 | ||
329 | Metehan Poyraz | 2019 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1894 | ||
330 | Naz Ertekin | 2005 | Kadın | Turgutreis | TUR TUR 3333 | ||
331 | Polat Sarı | 2006 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1891 | ||
332 | Rüzgar Sağlam | 2009 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 18892 | ||
333 | Rüzgar Ege Kırlı | 2007 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1888 | ||
334 | Tuna Çam | 2009 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1900 | ||
335 | Utku Temirkan | 2006 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1003 | ||
336 | Yiğit Caner | 2006 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1009 | ||
337 | Yunus Yekta Witzel | 2008 | Erkek | Turgutreis | TUR TUR 1896 | ||
338 | BULUT ÇANAKCI | 0005 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 122 | ||
339 | ECE ÇALDAĞ | 2008 | Kadın | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 124 | ||
340 | EFE GÜDER | 2005 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 126 | ||
341 | EGE YİĞİT GÜVEN | 2007 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 128 | ||
342 | EREN ÜÇSEL | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 7 | ||
343 | HASAN TAYFUR KARGILI | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 6197 | ||
344 | KAAN ATAK | 2005 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 305 | ||
345 | KAAN KÜÇÜK | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 5 | ||
346 | KEMAL EREN TURHAN | 2004 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 129 | ||
347 | LEVENT DANSUK | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 3 | ||
348 | MERT TUNA TUĞCU | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 8 | ||
349 | ORHAN EMİR UYGUNER | 2007 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 309 | ||
350 | ÖZLEM IRMAK TOMAK | 2005 | Kadın | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 125 | ||
351 | TUNA İŞCEN | 2007 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 1 | ||
352 | YİĞİT ÖZBAŞOĞLU | 2006 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 127 | ||
353 | Cem Pepeyi | 2006 | Erkek | Karşıyaka | TUR 135 | ||
354 | Çınar Dalkılıç | 2007 | Erkek | Karşıyaka | TUR 140 | ||
355 | Devin Özsöz | 2009 | Erkek | Karşıyaka | TUR 137 | ||
356 | Erhan Deniz Sunay | 2007 | Erkek | Karşıyaka | TUR 134 | ||
357 | Eyüp Demir Özdemir | 2006 | Erkek | Karşıyaka | TUR 132 | ||
358 | Fikret Tacar | 2010 | Erkek | Karşıyaka | TUR 136 | ||
359 | İsmet Tolga Kocatoros | 2008 | Erkek | Karşıyaka | TUR 138 | ||
360 | Orhan Onur Öngel | 2007 | Erkek | Karşıyaka | TUR 141 | ||
361 | Sude Akyazı | 2006 | Kadın | Karşıyaka | TUR 139 | ||
362 | Uğur Yıldırım | 2007 | Erkek | Karşıyaka | TUR 133 | ||
363 | MENGÜ BARS LEVENT | 2009 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 11 | ||
364 | ÖZDEN IŞIK TOMAK | 2019 | Kadın | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 121 | ||
365 | DENİZ BORA GÖK | 2005 | Erkek | ISTANBUL YELKEN KULÜBÜ | TUR 9 | ||
366 | ali emre can | 2007 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 357 | ||
367 | aras aktaş | 2007 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 358 | ||
368 | asya şakaklı | 2007 | Kadın | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 350 | ||
369 | bora çalışkan | 2010 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 349 | ||
370 | deniz bacıoğlu | 2009 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 356 | ||
371 | ege berk hacıoğlu | 2006 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 343 | ||
372 | faruk timur goca | 2009 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 348 | ||
373 | mehmet sarp sözer | 2008 | Erkek | HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ | TUR 359 | ||
374 | BALIM GÜLER | 2008 | Kadın | BODRUM SAILING CENTER | TUR 4802 | ||
375 | ARDA ÇINAR DİNÇ | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 149 | ||
376 | BADE NUR | 2005 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 147 | ||
377 | CAN EGE KAHRAMAN | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 140 | ||
378 | CEREN SÖNMEZ | 2007 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 144 | ||
379 | DENİZ DEMİROK | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 142 | ||
380 | DENİZ YASEMİN DURMAZ | 2005 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 141 | ||
381 | NİCOLE FİLİDİS | 2010 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 8 | ||
382 | RÜZGAR DİRİK | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 748 | ||
383 | SARA SÜHAMİ | 2007 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 145 | ||
384 | SARP SÜLEYMAN YUSUF ÖZEN | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 747 | ||
385 | SELİN POSACIOĞLU | 2007 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 143 | ||
386 | SİMRU DURU AYAZOĞLU | 2008 | Kadın | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 146 | ||
387 | TAN ONAT ÖĞÜTCÜ | 2005 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 148 | ||
388 | YUSUF KARAN ÖZGÖZ | 2007 | Erkek | ARKAS ÇEŞME YELKEN VE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | TUR 152 | ||
389 | Adil Deniz DOGRULAR | 2005 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2627 | ||
390 | Ali Kemal ŞEN | 2007 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2623 | ||
391 | Duru AKKIŞ | 2007 | Kadın | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2638 | ||
392 | Ege SAMANCIOĞLU | 2008 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 41 | ||
393 | Kıvanç IŞIK | 2008 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2628 | ||
394 | Sarp SAYGIN | 2009 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2624 | ||
395 | Tuna KOÇ | 2009 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2625 | ||
396 | Ünal AYKIN | 2005 | Erkek | AKDENİZ YELKEN KULÜBÜ | TUR 2626 | ||
397 | Atlas Edremitlioğlu | 2008 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3406 | ||
398 | Ayşe İpek Özengül | 2004 | Kadın | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3411 | ||
399 | Bartu Boğa | 2007 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3404 | ||
400 | Dora Zeynep Kırlakoç | 2009 | Kadın | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3402 | ||
401 | Doruk Ulusoy | 2007 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3412 | ||
402 | Ege İraf | 2007 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3405 | ||
403 | Gökçe Çıtır | 2007 | Kadın | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3403 | ||
404 | Göktuğ Kararsız | 2007 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 2231 | ||
405 | Hüseyin Emre Sevinç | 2006 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3408 | ||
406 | İdil Şahin | 2008 | Kadın | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3400 | ||
407 | Kaan Güven | 2007 | Erkek | Büyükçekmece Yelken ve Su Sporları Derneği Kulübü | TUR 3409 | ||
408 | Ceylin Üremiş | 2008 | Kadın | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 30 | ||
409 | Derin Parlak | 2008 | Kadın | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 559 | ||
410 | Duru Parlak | 2008 | Kadın | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 621 | ||
411 | Furkan Bulan | 2006 | Erkek | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 909 | ||
412 | Nehir Coşkun | 2005 | Kadın | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 27 | ||
413 | Sudenur Kapcak | 2005 | Kadın | Gemlik Yelken Kulübü | TUR 31 | ||
414 | DENİZ ERASLAN | 2010 | Kadın | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 880 | ||
415 | ELİF GÜLDOĞAN | 2009 | Kadın | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 881 | ||
416 | EMİR MUHSİNOĞLU | 2008 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 884 | ||
417 | ENGİN KARAGÖL | 2006 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 886 | ||
418 | GÜNALP SARI | 2008 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 883 | ||
419 | GÜNER KARAGÖL | 2006 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 885 | ||
420 | MERT DOĞAN | 2008 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 876 | ||
421 | SELİM GÜLDOĞAN | 2007 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 875 | ||
422 | TUĞRA ŞENER | 2008 | Erkek | FOÇA YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ | TUR 882 | ||
423 | İTK YELKEN SPORCU 1 | 2007 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 1 | ||
424 | İTK YELKEN SPORCU 2 | 2007 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 2 | ||
425 | İTK YELKEN SPORCU 3 | 2006 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 3 | ||
426 | İTK YELKEN SPORCU 4 | 2006 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 4 | ||
427 | İTK YELKEN SPORCU 5 | 2007 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 5 | ||
428 | İTK YELKEN SPORCU 6 | 2008 | Kadın | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 6 | ||
429 | İTK YELKEN SPORCU 7 | 2008 | Erkek | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 7 | ||
430 | İTK YELKEN SPORCU 8 | 2006 | Kadın | İZMİR TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ | TUR 8 | ||
431 | Alp Çayırezmez | 2006 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR | ||
432 | Berşe Bayrak | 2006 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 1230 | ||
433 | Ekin Beştek | 2006 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 215 | ||
434 | Ela Naz Bayık | 2007 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 1747 | ||
435 | Eren Akyıl | 2009 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 263 | ||
436 | Kaan Metin | 2006 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR | ||
437 | Kerem Can Kandemir | 2006 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 221 | ||
438 | Mehmet Akbaş | 2010 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR | ||
439 | Melis Soydaş | 2007 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR | ||
440 | Nazlı Erden | 2016 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 1755 | ||
441 | Nil Aydın | 2007 | Kadın | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 223 | ||
442 | Poyraz Belgen | 2009 | Erkek | MARMARA YELKEN KULÜBÜ | TUR TUR 217 | ||
443 | Efekan Öztürk | 2007 | Erkek | Gökova yelken Kulübü | TUR 1058 | ||
444 | Kaan Başer | 2009 | Erkek | Gökova yelken Kulübü | TUR 1054 | ||
445 | Muhammed Karabulut | 2005 | Erkek | Gökova yelken Kulübü | TUR 1056 | ||
446 | Yağmur Karabulut | 2009 | Erkek | Gökova yelken Kulübü | TUR 1055 | ||
447 | Aliye Derin Erol | 2006 | Kadın | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 282 | ||
448 | Elif Duru Arslan | 2007 | Kadın | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 281 | ||
449 | Kerem Akça | 2005 | Erkek | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 275 | ||
450 | Muhammed Ali Yazıcı | 2009 | Erkek | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 285 | ||
451 | Naz Tulumcu | 2008 | Kadın | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 276 | ||
452 | Nil Sarıkaya | 2008 | Kadın | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 273 | ||
453 | Tahir Balçık | 2004 | Erkek | Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü | TUR TUR 277 | ||
454 | YUNUS DUÇE | 2006 | Erkek | PENDİK YELKEN KULÜBÜ | TUR 860 | ||
455 | AYDIN BARLAS | 2006 | Erkek | TUZLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 853 | ||
456 | HAN EROĞLU | 2009 | Erkek | TUZLA YELKEN KULÜBÜ | TUR 858 | ||
457 | Alisa Sannikova | 2009 | Kadın | Gipanis | 13 | ||
458 | Mykhailo Khasanov | 2005 | Erkek | Gipanis | 11 | ||
459 | Serhiy Dratman | 2004 | Erkek | Gipanis | 109 | ||
460 | Serhiy Tyschenko | 2006 | Erkek | Gipanis | 180 | ||
461 | Semen Khashchyna | 2007 | Erkek | Zatoka Sailing Club | 172 | ||
462 | Sviatoslav Madonich | 2008 | Erkek | Zatoka Sailing Club | 101 | ||
463 | Illia Bukhonenko | 2007 | Erkek | Transbunker Sailing Team | 30 | ||
464 | Andriy Raiev | 2006 | Erkek | TST Odessa | ukr-12 | ||
465 | Artur Panin | 2005 | Erkek | TST Odessa | ukr-61 | ||
466 | Lidiya Zlatova | 2004 | Kadın | TST Odessa | ukr-16 | ||
467 | Myhailo Zolotarev | 2004 | Erkek | TST Odessa | ukr-57 | ||
468 | Vlada Stashkevich | 2007 | Kadın | TST Odessa | ukr-1919 | ||
469 | Alina Shapovalova | 2007 | Kadın | DUSHOR | ukr-8668 | ||
470 | Kiril Suhinin | 2008 | Erkek | DUSHOR | ukr-29 | ||
471 | Volodymir Domanskiy | 2008 | Erkek | DUSHOR | ukr-58 | ||
472 | Volodymir Slisarevskiy | 2008 | Erkek | Nikolaev sailing | ukr-85 | ||
473 | Anna Kalyncheva | 2011 | Kadın | Gipanis | 113 | ||
474 | Ivan Antipin | 2007 | Erkek | Nikolaev Osdushor | UKR-76 | ||
475 | Dmytro Svishchov | 2008 | Erkek | TST Odessa | UKR121 | ||
476 | Alexander Dulin | 2005 | Erkek | osdushor | ukr-55 | ||
477 | Volodymyr Myhailichenko | 2008 | Erkek | osdushor | ukr-136 | ||
478 | Yaroslav Miroshnikov | 2005 | Erkek | osdushor | ukr-100 | ||
479 | Dmytro Antipin | 2010 | Erkek | Nikolaev Osdushor | UKR-271 | ||
480 | Sofiia Pavlova | 2009 | Kadın | TST-13 | ukr-60 |